Ben Kimim ?

G-DSN GRAFİK TASARIM VE HOSTİNG HİZMETLERİ

image

Isparta'da doğup İstanbul'da büyüdüm.

Lisans eğitimimi Türkiye'nin en güzel şehirlerinden biri olan Eskişehir'de Haziran 2012'de tamamladım.

Grafik tasarım ile amatör olarak ilgilenirken, Eskişehir'de katıldığım Odunpazarı Meslek Edindirme Kurslarında 8 aylık süreyle "Bilgisayar Destekli Grafik Tasarım" kursunu başarıyla tamamladım ve sertifika almaya hak kazandım. Daha sonra bu hobiyi bir işe çevirdim ve 2 boyutlu çizimler, illustrasyonlar yapmaya başladım. Freelance olarak pek çok çalışmada katkı sağladım.

2 boyutlu çizim ve illustrasyon çok severek yaptığım işler olduğu için çalışırken mutluyum ve bunun sonucu olarak aldığım geri dönütler de çok olumlu yönde.

Severek yaptığım bu işte, daha yüksek başarılara sizin çalışmalarınıza sağlayacağım katkılar ile yükseleceğime inanıyorum…

ÖZGÜN, YENİLİKÇİ, PROFESYONEL...

Ürünleriniz katalog, broşür, afiş gibi baskı çalışmaları ve web sitelerinizde ürün tanıtımı için 2D, Vektörel ve Illustrasyon olarak resim üzerinden birebir çizimi ve renklendirilmesi yapılır.

Firmanızın katalog, broşür, afiş çalışmaları için her türlü ürünlerinizin 2D çizimlerini titizlikle yapmaktayız. Endüstriyel Makina ve Makina Parçaları, Elektronik Eşyalar vb. obje çizimleri ve renklendirmesi resim üzerinden birebir yapılır.